loading

Jestem dumna z tego, że z tak ważnymi podmiotami na polskim rynku podejmuję cykliczną współpracę.

Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Forum Odpowiedzialnego Biznesu – to najstarsza i największa organizacja wspierająca rozwój społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce, a także reprezentująca nasz kraj na arenie międzynarodowej. Od 2014 roku pełnię rolę ekspertki zewnętrznej FOB.

GOODBRAND/BETTER

GoodBrand/ Better. – to firma projektująca strategie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu. Od 2012 roku należę do grona zewnętrznych konsultantów Goodbrand/ Better. W tym czasie uczestniczyłam w projektach (badania jakościowe, tworzenie strategii, konsultacje społeczne) dla takich Klientów jak KGHM, Henkel Polska, TK Maxx, PGNiG, Grupa Żywiec, Nestle.

KOMPENDIUM CSR

KompendiumCSR – to branżowy, szeroko dystrybuowany (jako dodatek do Rzeczpospolitej) magazyn na temat społecznej odpowiedzialności wyznaczający trendy i publikujący na swoich łamach opinie liderów zmiani. Redaguję przygotowywane edycje KompendiumCSR, czasami piszę teksty.

AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO W WARSZAWIE

Akademia Leona Koźmińskiego – to jedna z najwyżej notowanych w rankingach biznesowa uczelnia. Od 2013 roku prowadzę na niej zajęcia na temat współpracy międzysektorowej na studiach podyplomowych CSR.

 

WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA W TORUNIU

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu – niepubliczna uczelnia wyższa z którą jestem związana od 2014 roku. Realizuję na niej zajęcia warsztatowe na studiach niestacjonarnych (tryb zaoczny) m.in z zarządzania karierą, negocjacji, komunikacji na studiach zaocznych.

KONKURS VERBA VERITATIS

Konkurs Verba Veritatis – to prestiżowy konkurs na najlepszą pracę dyplomową z zakresu etyki i społecznej odpowiedzialności biznesu. Od jego IX edycji jestem członkiem  Kapituły Konkursu.